Kasia Hoppe

Kasia Hoppe

Senior PR Account Executive

Kasia Hoppe
Senior PR Account Executive

Z PR-em i mediami związana od 2016 roku. Ukończyła Produkcję Filmową na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego. Działania PR-owe zgrabnie łączy z doświadczeniami zdobytymi podczas zgłębiania tajników produkcji filmowej. Prywatnie pasjonatka muzyki elektronicznej i współczesnej muzyki klasycznej – bez słuchawek nie rusza się z domu. Kiedy nie słucha muzyki, stara się regularnie praktykować jogę oraz medytację, co z powodzeniem wykorzystuje również w pracy. Oaza spokoju i koncentracji, uosobienie Zen. Jest wielką fanką kina autorskiego.

Magdalena Marciniak

Magdalena Marciniak

Managing Director

Magdalena Marciniak
Managing Director

Odpowiada m.in. za współpracę z Klientami i business development. Doświadczony menadżer, od ponad 20 lat aktywna w branży finansowej. Pasjonatka nowych trendów w finansach, podejścia customer centricity oraz wdrażania nowatorskich rozwiązań produktowych i procesowych dla B2B i B2B2C. W latach 2016-2020 Doradca Zarządu, a potem Dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu w Grupie Europa, gdzie odpowiadała za kreowanie i wdrażanie strategii biznesowej, współpracę z Partnerami Biznesowymi Spółek, rozwój nowych kanałów dystrybucji i innowacji produktowych. W latach 2006-2015 związana z Grupą mBank, gdzie w Spółce BRE Ubezpieczenia (potem AXA Ubezpieczenia) zajmowała się m.in. strategią produktową i rozwojem biznesu w segmencie leasing oraz bancassurance, za który mBank otrzymał w 2015 roku prestiżową nagrodę Celent Award. Wcześniej pracowała w firmach zajmujących się pośrednictwem ubezpieczeniowym, odpowiadając m.in. za prowadzenie technologicznych projektów ubezpieczeniowych dla różnych instytucji finansowych. Ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej przy PAN w Warszawie w ramach specjalizacji Public Relations i Badania Konsumenckie. W 2014 r. odznaczona przez Polską Izbę Ubezpieczeń (PIU) za Zasługi dla Ubezpieczeń za budowanie pozytywnego, innowacyjnego i wiarygodnego wizerunku branży ubezpieczeń. Poza pracą w branży finansowej, kontynuuje swój rozwój jako psycholog- jest w trakcie uzyskiwania certyfikatu psychoterapeuty w ramach kierunku poznawczo-behawioralnego.

Kasia Kuczyńska

Kasia Kuczyńska

Senior PR Account Executive

Kasia Kuczyńska
Senior PR Account Executive

Z PR-em i mediami związana od 2015 roku. Jej mocną stroną jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów i spontaniczność. Zdecydowanie woli, gdy dzieje się dużo i głośno, bo jak uważa, praca PR-owca to przede wszystkim kontakt z ludźmi, a nie siedzenie za biurkiem. Prywatnie pasjonuje się makijażem i blogowaniem, a efektami swej pracy dzieli się od czasu do czasu w Internecie. Odkryła także zamiłowanie do jazdy rowerem. Buszowanie w sieci w poszukiwaniu nowych, muzycznych perełek to również jej konik. Uzależniona od social mediów, fanka muzyki alternatywnej.
Paweł Łeszczyński

Paweł Łeszczyński

Social Media Executive

Paweł Łeszczyński
Social Media Executive

Copywritingiem i social mediami zawodowo zajmuje się od 2015 roku. Doświadczenie zdobywał m.in. w MTA Digital, Performance Media i DailyDeal. Na klawiaturze swojego poczciwego Della wygrywa uwertury, stosując do tworzenia postów technikę strumienia świadomości. Po pracy stara się przemierzać w dobrym tempie biegowe trasy. Siły czerpie z kulinarnych eksperymentów. Lubi też oddawać się lekturze w niezbyt nachalnym towarzystwie kota Sznapsa.
Małgorzata Urbaś

Małgorzata Urbaś

PR Account Executive

Małgorzata Urbaś
PR Account Executive

Małgorzata jest absolwentką Kognitywistyki. Od zawsze interesowała się zagadnieniami związanymi z kreowaniem wizerunku i psychologią społeczną. Bardzo dobrze odnajduje się w świecie social mediów i nowych technologii. Uwielbia filmowe kreacje psychopatów oraz obrazy Tomasza Alena Kopery. Tak samo jak nie straszni jej psychopaci nie straszne jej też wystąpienia przed kamerą czy aparatem. Kocha psy, zwłaszcza kundelki.
Krzysztof Domeracki

Krzysztof Domeracki

Creative Copywriter

Krzysztof Domeracki
Creative Copywriter

Z content marketingiem związany od 2015 roku, w przeszłości związany z agencją Pitted Cherries, gdzie zajmował się mediami społecznościowymi i copywrtingiem. Mistrz ostrego pióra i fan mocnego gitarowego grania. W wolnych chwilach ogląda mecze piłkarskie. Wierny kibic zwycięskich drużyn.

Sebastian Gałązka

Sebastian Gałązka

Graphic Designer

Sebastian Gałązka
Graphic Designer

Od 2011 zajmuje się projektowaniem graficznym z pasji, choć od 2016 roku postanowił tą pasję przerodzić w swój sposób na życie. Najbardziej interesują go interfejsy użytkownika oraz strony internetowe. Lubi jak wszystko jest zrobione „od linijki”, wręcz perfekcyjnie. W odskoczni od tworzenia grafik i układów interesuje się szeroko pojętą technologią oraz piłką nożną (szczególnie hiszpańską).
Magdalena Russak

Magdalena Russak

Graphic Designer

Magdalena Russak
Graphic Designer

Z grafiką jest związana już od czasów szkoły średniej. Początki kariery grafika były powiązane z pasją do fotografii widokowej. To urodzona estetka, która Pakiet Adobe ma w jednym palcu. W wolnych chwilach uwielbia grać w rozmaite gry komputerowe. Ma też wielkie serce, dlatego nie raz udzielała się w schronisku dla bezdomnych psów. Jest nierozłączna ze swoim adoptowanym psem – Odynem.
Krzysztof Jędrzejczyk

Krzysztof Jędrzejczyk

PR Account Executive

Krzysztof Jędrzejczyk
PR Account Executive

Od lipca do KLANG Media dołączył Krzysztof Jędrzejczyk, który swoją pracą na stanowisku PR Account Executive będzie wspierał nasz zespół PR.
Z Public Relations i mediami Krzysztof jest związany do 2017 roku. Swoje CV budował do tej pory w oparciu o pracę w agencjach Unicorn Media i Clear Communication Group. Obsługiwał klientów reprezentujących sektor finansowy oraz fintech, takich jak Bancovo, KIR, Deutsche Bank czy Santander Consumer Bank.
Prywatnie pasjonat muzyki, perkusista i wielbiciel czworonogów.
KLANG! Media cześć

Szukasz nowej agencji?

Już dzwonimy!

    KLANG! Media

    michał dąbrowski kontakt

    Magdalena Marciniak

    Managing director

    Zaufali nam