Magdalena Marciniak

Magdalena Marciniak

Managing Director

Magdalena Marciniak
Managing Director

Odpowiada m.in. za współpracę z klientami i business development. Doświadczony menadżer, od ponad 20 lat aktywna w branży finansowej. Pasjonatka nowych trendów w finansach, podejścia customer centricity oraz wdrażania nowatorskich rozwiązań produktowych i procesowych dla B2B i B2B2C. W latach 2016-2020 Doradca Zarządu, a potem Dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu w Grupie Europa, gdzie odpowiadała za kreowanie i wdrażanie strategii biznesowej, współpracę z partnerami biznesowymi spółek, rozwój nowych kanałów dystrybucji i innowacji produktowych. W latach 2006-2015 związana z Grupą mBank, gdzie w Spółce BRE Ubezpieczenia (potem AXA Ubezpieczenia) zajmowała się m.in. strategią produktową i rozwojem biznesu w segmencie leasing oraz bancassurance, za który mBank otrzymał w 2015 roku prestiżową nagrodę Celent Award. Wcześniej pracowała w firmach zajmujących się pośrednictwem ubezpieczeniowym, odpowiadając m.in. za prowadzenie technologicznych projektów ubezpieczeniowych dla różnych instytucji finansowych. Ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej przy PAN w Warszawie w ramach specjalizacji Public Relations i Badania Konsumenckie. W 2014 r. odznaczona przez Polską Izbę Ubezpieczeń (PIU) za Zasługi dla Ubezpieczeń za budowanie pozytywnego, innowacyjnego i wiarygodnego wizerunku branży ubezpieczeń. Poza pracą w branży finansowej kontynuuje swój rozwój jako psycholog — jest w trakcie uzyskiwania certyfikatu psychoterapeuty w ramach nurtu poznawczo-behawioralnego.

Marta Makowska

Marta Makowska

PR Manager

Marta Makowska
PR Manager

Marketing and PR Manager z bogatym doświadczeniem w różnych branżach m.in. telekomunikacyjnej, finansowej. Realizowała kampanie marketingowe i employer brandingowe oraz projekty PR. Na przestrzeni kilkunastu lat zdobyła doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej, była odpowiedzialna za ustalenie nowych wytycznych w komunikacji korporacyjnej, ściśle współpracowałam z działem HR, współdecydowała o odpowiednim doborze opracowań, nowych formach dystrybucji treści w dobie pracy zdalnej. W swoim dorobku zawodowym posiada również doświadczenie w zarządzaniu komunikacją skierowaną do klientów rynku B2C oraz partnerów biznesowych na rynku B2B. Prowadziła szereg, kampanii reklamowych i promocyjnych współpracując z wieloma agencjami i domami mediowymi. W ostatnich latach organizowała wydarzenia employer brandingowe mające na celu budowanie spójnego i pozytywnego wizerunku firmy w opinii pracowników, partnerów i klientów (np. projekt „hapiczwartki”, briefingi prasowe, spotkania produktowe). Przygotowywała plany wydarzeń, wybór agencji eventowej, dobór partnerów medialnych.

Prywatnie miłośniczka handmade, literatury kryminalnej i psychokryminalistyki. Wolontariuszka, z wysoko rozwiniętą inteligencją emocjonalną, angażująca się we współpracę z fundacjami i stowarzyszeniami pożytku publicznego, głównie związanymi z dziećmi.

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na wydziale Geografii i Hydroklimatologii. Ukończyła Podyplomowe Studia Zarządzanie z Elementami Marketingu w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie, a także Podyplomowe Studia Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Katarzyna Hoppe

Katarzyna Hoppe

Motion Designer

Katarzyna Hoppe
Motion Designer

Z PR-em i mediami związana od 2016 roku. Ukończyła Produkcję Filmową na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego. Działania PR-owe zgrabnie łączy z doświadczeniami zdobytymi podczas zgłębiania tajników produkcji filmowej. Prywatnie pasjonatka muzyki elektronicznej i współczesnej muzyki klasycznej – bez słuchawek nie rusza się z domu. Kiedy nie słucha muzyki, stara się regularnie praktykować jogę oraz medytację, co z powodzeniem wykorzystuje również w pracy. Oaza spokoju i koncentracji, uosobienie Zen. Jest wielką fanką kina autorskiego.

Sebastian Gałązka

Sebastian Gałązka

UI/UX Designer

Sebastian Gałązka
UI/UX Designer

Od 2011 zajmuje się projektowaniem graficznym z pasji, od 2016 roku postanowił tę pasję przerodzić w swój sposób na życie. Najbardziej interesują go interfejsy użytkownika oraz strony internetowe. Lubi jak wszystko jest zrobione „od linijki”, wręcz perfekcyjnie. W odskoczni od tworzenia grafik i układów interesuje się szeroko pojętą technologią oraz piłką nożną (szczególnie hiszpańską).
Piotr Pabiś

Piotr Pabiś

Graphic Designer

Piotr Pabiś
Graphic Designer

Od 2009 roku związany z grafiką hobbystycznie, początkowo projektował materiały graficzne na potrzeby użytkowników popularnego forum dyskusyjnego. Po kilku latach wspierał firmy w rozwiązaniach graficznych i robi to do dnia dzisiejszego. W 2017 roku odpowiadał za koncepcje graficzne na konferencję dot. cyberbezpieczeństwa w Polsce.
Najbardziej lubi projekty UX/UI. W wolnych chwilach gra turniejowo w piłkę nożną. Lubi też tenis stołowy, przejażdżki rowerowe oraz gry komputerowe.
Hanna Ostrowska

Hanna Ostrowska

Junior PR Account Executive

Hanna Ostrowska
Junior PR Account Executive

PR to dla Hanny nowa ścieżka zawodowa, która od razu okazała się strzałem w dziesiątkę. Z łatwością nawiązuje kontakty i czerpie ogromną radość z budowania relacji. W pracy najlepiej odnajduje się w projektach kreatywnych, które wymagają wykorzystania umiejętności artystycznych i estetycznych. Stara się wykorzystywać swoją spontaniczność w praktyce, nie zapomina jednak o realnej ocenie sytuacji. Czarny pasuje do wszystkiego, więc codziennych obowiązków nigdy nie zaczyna bez dużego kubka herbaty. Czarnej. W wolnym czasie, gdy nie studiuje psychologii, lubi upiec coś równie pięknego jak słodkiego. Z pasją podchodzi do grania w planszówki ze znajomymi, języka angielskiego i przeróżnego kina — od kanadyjskich psychologicznych dramatów po adaptacje komiksów Marvela.
KLANG! Media cześć

Szukasz nowej agencji?

Już dzwonimy!

    KLANG! Media

    michał dąbrowski kontakt

    Magdalena Marciniak

    Managing director

    Zaufali nam